                                                                                                PLIER, SHORT HALF ROUND BENT NOSE, 160MM ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                No. Parte Fabricante195A.16CPE
                                                                                                No. Parte Fabricante195A.16CPE
                                                                                                Longitud Total160mm
                                                                                                Longitud Total160mm
                                                                                                160mm
                                                                                                160mm