                                                                                                    LED Panel Mount Indicator, White, 24 VDC, 22 mm, 40 mA, 350 mcd, IP67
                                                                                                    Operating Voltage24VDC
                                                                                                    Mounting Hole Dia22mm
                                                                                                    Forward Current If40mA
                                                                                                    24VDC
                                                                                                    40mA
                                                                                                    22mm