                                                                                                    Multicolour Panel Indicators, Green, Red, Yellow, 22 mm, R 40mA, Y 40mA, G 40mA
                                                                                                    Mounting Hole Dia22mm
                                                                                                    Forward Current / ColorR 40mA, Y 40mA, G 40mA
                                                                                                    Operating Voltage / ColorR 12V, Y 12V, G 12V
                                                                                                    R 40mA, Y 40mA, G 40mA
                                                                                                    22mm
                                                                                                    R 12V, Y 12V, G 12V