                                                                                                HYDRAULIC CKT PROTECTOR, 1P, 15A, 1.5KV ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Corriente Nominal15A
                                                                                                No. de Polos1 Pole
                                                                                                Capacidad de Interrupción500A
                                                                                                Rigidez Dieléctrica1.5kV
                                                                                                1 Pole
                                                                                                500A
                                                                                                1.5kV
                                                                                                15A
                                                                                                250V