                                                                                                THERMAL CKT BREAKER, 1P, 20A/250V, PANEL ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                ETA
                                                                                                ETA
                                                                                                Corriente Nominal20A
                                                                                                No. de Polos1 Pole
                                                                                                Voltaje Nominal Vcc28V
                                                                                                Voltaje Nominal Vca250V
                                                                                                1 Pole
                                                                                                250V
                                                                                                20A
                                                                                                28V