                                                                                                SIDE CUTTERS, PLASTIC, 160MM ROHS COMPLIANT: NA
                                                                                                Longitud Total160mm
                                                                                                Longitud Total160mm
                                                                                                Side
                                                                                                160mm
                                                                                                3mm
                                                                                                160mm